winkel
Webwinkel

Gratis e-book: Luchtwegklachten bij paarden

Ontzettend veel paarden hebben luchtwegproblemen of krijgen daar ooit mee te maken. Net zoals klachten aan de benen en de rug zorgen luchtwegproblemen ervoor dat veel paarden niet meer kunnen uitvoeren waar mensen ze ooit voor hebben aangeschaft: (wedstrijden) rijden of op een andere manier samen sportief bezig zijn. Dit klinkt misschien wat cru, maar paarden zijn bij uitstek echte bewegingsdieren, dus als ze niet lekker kunnen rennen en dollen zonder hoestbui, is hun welzijn ernstig in gevaar.

In dit e-book lees je over verschillende luchtwegklachten bij paarden en wat je er met hulp van de natuurgeneeskunde, aan kunt doen.

"*" geeft vereiste velden aan

Vul je gegevens in

Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Diergroep:
Toestemming*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

De Groene Os is verbonden met zusterbedrijf Drogisterij Van der Pigge

Zij staan klaar om je te helpen met gezonde, natuurlijke producten voor mensen. Ze hebben hun eigen merk voedingssupplementen en huidverzorging. Ook kun je terecht in de winkel in Haarlem voor advies en een breed assortiment! Het goede van toen, met het beste van nu!

Van der Pigge